בריאות טובה
»

אודות אתר בריאות טובה

ברוכים הבאים לאתר התוכן בריאות טובה (Healthy.co.il), פורטל בריאות ומידע רפואי מקיף ומקצועי. באתר זה תמצאו מידע רפואי בנושאים שונים מתחום הרפואה, כגון מידע על הקטגוריות הבאות (בין היתר):

תחומי בריאות ראשיים

טיפולים קוסמטיים, ניתוחים פלסטיים, תזונה ודיאטה, ניתוחים אורטופדיים, מחלות חריפות, מחלות נגיפיות, תסמונות, מחלות כרוניות, בריאות הפה, בריאות הנפש.

ערוצי מידע

בריאות הילד, בריאות האישה, בריאות הגבר.

אינדקס רופאים מומחים

גסטרואנטרולוגים, קרדיולוגים, כירורגיית ראש צוואר, רופאי עיניים, אורולוגים, כירורגים, גניקולוגים, אורתופדים, כירורגיית כלי דם, רדיולוגים, אף אוזן גרון.

אינדקס המומחים של האתר, מכיל מידע אודות ההתמחות המרכזית של כל מומחה, ניסיון מקצועי, פרטי יצירת קשר, תפקיד נוכחי והפניות למקורות מידע חיצוניים. חיפשתם מומחה שלא נמצא באתר? צרו איתנו קשר.

כיצד למצוא את התכנים המעניינים אותך?

תוכל לאתר את התכנים המעניינים אותך באמצעות תפריטי הניווט המאורגנים של האתר, או באמצעות מנוע החיפוש המופיע מתחת לסרגל הניווט שמימין. זקוק לפרטים נוספים, או מעוניין ביצירת שיתוף פעולה עם מנהלי האתר? פנה אלינו למידע נוסף.

יצירת קשר עם מנהלי האתר

שם
כתובת דואר אלקטרוני
טלפון
נושא ההודעה
ההודעה
 
המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.
בריאות טובה
טפטפים
נורלבו
אקילן ספורט
פמינה לקטל
וסיקר