בריאות טובה
»
»

אימפוטנציה

אימפוטנציה, או בשמה העברי - אין אונות, הינה תופעה שכיחה מאוד ושכיחותה רק עולה ככל שחולף הזמן. מחקרים מראים כי שליש מן הגברים מעל גיל 50 סובלים מבעיה של אימפוטנציה, בעיה אשר פוגעת באיכות החיים בצורה משמעותית. יחד עם זאת הרוב המוחלט של הגברים לא פונה לטיפול רפואי וממשיך לסבול מהתופעה ומכל הנלווה לה.

ממה זה נובע?

אם בעבר חשבו כי בעיות זיקפה קשורות באופן ישיר להזדקנות, היחלשות הרקמות ומצבו הנפשי של המטופל, הרי שכיום יודעים כי המשפיע העיקרי על ההזדקפות הוא לחץ הדם. כאשר לחץ הדם אינו תקין, גברים רבים חווים בעיות אונות. זיקפה מושגת ע"י הזרמת דם לפין והחזקתו שם. כאשר לחץ הדם אינו תקין, הדבר ישפיע באופן ישיר על איכות האון.

איך מטפלים באימפוטנציה?

אימפוטנציה עלולה במקרים רבים לרמוז לנו על בעיות בריאותיות החורגות מתחום המיטה. במחקרים רבים נמצא כאמור קשר ישיר בין בעיות אימפוטנציה ורמות כולסטרול גבוהות, יתר לחץ דם והשמנת יתר. טיפול בבעיית האונות יכול לא רק לשפר את איכות החיים בחדר השינה אלא בעוד מגוון תחומים נוספים אשר מושפעים מן הבריאות הכללית.

בואו ונראה מה הן השיטות הנהוגות כיום לטיפול בבעיות בהשגת האון הגברי:

תרופת מרשם: ג'ל לטיפול באימפוטנציה של חברת כצט

לפנות לטיפול רפואי

מעט מאוד גברים מקרב הסובלים מבעיות אימפוטנציה פונים כאמור לטיפול רפואי. על פי הערכות המומחים רק כ- 10% מקרב הגברים הסובלים מן הבעיה פונים לסיוע רפואי וגם הם פונים בממוצע רק חמש שנים אחרי שהתחילו לסבול מן התופעה. כפי שהזכרנו, בעיות אימפוטנציה עלולות להצביע על בעיות בריאות גדולות יותר ומעבר לכך פוגעות באיכות החיים. לרפואה כיום יש כלים רבים לסייע לסובלים מן המצב, כדאי להשתמש בהם.

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.
בריאות טובה
טפטפים
נורלבו
אקילן ספורט
פמינה לקטל
וסיקר