בריאות טובה
»
»

הלבנת שיניים

לדימוי החיצוני יש השפעה רבה על ההופעה החיצונית שלכם והיא כרטיס הביקור שלכם. לפני שמקשיבים למה שיש לכם להגיד, שופטים אתכם לפי ההופעה החיצונית שלכם ואחד הפרמטרים הבולטים במראה הפנים שלכם – הוא השיניים שלכם. ולכן, במאמר זה נדבר על הלבנת שיניים וכיצד הלבנת שיניים תעזור לכם להיראות יפים ומטופחים פי שניים.

בעשור האחרון, נראה כי ישנו דגש רב על הצורה החיצונית – רוב האנשים מודעים לצורתם החיצונית ולהשפעה שלה, ולכן משקיעים רבות במלתחה מתאימה, בניתוחים פלסטים למיניהם וכמובן, גם משקיעים בתחום השיניים וכמו כן בהלבנת שיניים,השתלת שיניים ועוד מיני טיפולים אסטטים לגוף ולנפש.

אז מהי, בעצם, הלבנת שיניים, שהפכה בזמן האחרון לטרנד חדש ונחשק כל כך? ובכן, הלבנת שיניים נעשית כדי להחזיר לכם את הצבע הלבן והמקורי של השיניים שלכם. זהו הליך פשוט למדי, אשר מתבסס על חומרי חמצון וכן מתאפשר גם בשיטת הלייזר.

הכל אודות טיפולי הלבנת שיניים

לפני שאתם רצים לעבור טיפולי הלבנת שיניים, חשוב לדעת, כי לא תמיד ניתן לעבור טיפולי הלבנת שיניים, ולכן ריכזנו עבורכם את המידע החשוב הזה, כלהלן:

אפשרויות הטיפול בביצוע הלבנת שיניים

לאלו מכם, אשר מעוניינים לשפר את הופעתכם ורוצים לעשות טיפולי הלבנת שיניים, ריכזנו עבורכם את המידע הרלבנטי הקשור לביצוע טיפולי הלבנת שיניים, הכולל שלוש אופציות, כלהלן:

הלבנת שיניים ביתית

כיום ניתן לבצע הלבנת שיניים לא רק אצל רופאי השיניים אלא קיימות בשוק מגוון ערכות המכילות ג'ל או משחה להלבנת שיניים, למשל Liquid Smaile (הערכה נבחרה כאחת ממאה המוצרים המומלצים ביותר ע"י רופאי השיניים בארצות הברית). ג'ל זה מכיל כ- מכיל 12% מהחומר הפעיל לצורך הלבנת שיניים וניתן לשים לב לתוצאות כבר לאחר השימוש השני- השלישי. בד"רכ פתרונות אלו גם נוחים לכל כיס ודורשות סה"כ השקעה של כמה דקות ביום כחלק משגרת הצחצוח.

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.
בריאות טובה
טפטפים
נורלבו
אקילן ספורט
פמינה לקטל
וסיקר