בריאות טובה
»
»

הצרת היקפים

נשים רבות הסובלות מעודף משקל ומבעיות צלוליט נקודתיות, פונות לטיפול הצרת היקפים בכדי להשיב לעצמם את תחושת הביטחון והיופי לגופם. מדובר בטיפול יעיל, אשר איננו כרוך בתופעות לוואי, כאבים וסיכונים מיותרים המבטיח הצרת היקפים מיידית והעלמת מראה צלוליט ולפיכך נשים וגברים כאחד בוחרים לבצע טיפול זה. במאמר הבא, תוכלו לקרוא הכל אודות טיפולי הצרת ההיקפים.

מהי הצרת היקפים?

הצרת היקפים היא טכניקת טיפול המושתתת על תרגילי סימולציה לשרירי הגוף, המבוצעת על ידי תדר אלקטרוני, הגורם להרזיה, לעיצוב, למיצוק ולחיטוב הגוף.

אילו שיטות להצרת היקפים קיימות?

באופן עקרוני, קיימות שלוש טכניקות טיפול עיקריות למען הצרת היקפים והן:

על הליך הצרת ההיקפים

הליך הצרת ההיקפים, מורכב לרוב משלבי הטיפול הבאים:

לאילו אזורים מיועד הטיפול להצרת היקפים?

הצרת היקפים הוא טיפול המיועד לאזורים הבאים: זרועות, עכוז, גב, ירכיים פנימיות וחיצוניות, בטן, שוקיים ובטן תחתונה.

למי מיועד הטיפול?

הצרת היקפים הוא טיפול המתאים לאנשים בעלי עודף משקל חמור, אנשים הסובלים ממצבורי שומן ממוקדים באזור הירכיים, הבטן והגב, אנשים הסובלים מצלוליט וכן אנשים אשר פיזור השומן בגופם איננו פרופורציונאלי.

לעומת זאת, אנשים הסובלים מלחץ דם גבוה, דליות, גידולים, בעיות בניקוז הלימפתי, בעיות בבלוטת התריס, מחלות זיהומיות וכן בעלי קוצבי לב.

מהן תוצאות הטיפול המצופות?

במרבית המקרים, תוצאות הטיפול המצופות הינן הבאות:

מהם יתרונות הטיפול?

יתרונות השיטה

מתי ניכרות תוצאות הטיפול להצרת ההיקפים בגוף המטופל?

תוצאותיו של טיפול הצרת היקפים נראות למעשה החל מן הטיפול הראשון, כאשר העור של האזור המטופל בגוף ייראה חלק יותר, הדוק יותר ומוצק יותר. כמו כן, השיפור במראה ה צלוליטיס ניכר לאחר ארבעה טיפולים.

כמה סנטימטרים ניתן להפחית בטיפול הצרת ההיקפים?

בטיפול הצרת היקפים סדרתי, ניתן להפחית בין סנטימטר לשבעה וחצי סנטימטרים.

האם לטיפול יש תופעות לוואי?

בשונה מטיפולי שומן פולשניים כדוגמת: המסת שומן או שאיבת שומן, הצרת היקפים הוא טיפול חיצוני ולא פולשני אשר איננו מלווה בתופעות לוואי ובטוח לרוב סוגי העור וגווניו.

האם הטיפול כואב?

למעט תחושת חום ואדמומיות המופיעה בעור המטופל, הטיפול איננו מלווה בכאב והוא דומה מאוד לתחושות המורגשות במהלך עיסוי רקמות עמוק.

לסיכומו של עניין, אם ברצונכם לחטב ולמצק את גופכם ולהיפטר מאזורי הצלוליט בגופכם – הצרת היקפים הוא הטיפול היעיל עבורכם.

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.
בריאות טובה
טפטפים
נורלבו
אקילן ספורט
פמינה לקטל
וסיקר