בריאות טובה
»
»
»

מיזותרפיה - מיקרו הזרקות

מיזוטרפיה זוהי הזרקה תת עורית של ויטמינים, אנטי אוקסידנטים, מינרלים וחומרי אנטי אייג'ינג המזרזים את זרימת הדם. במקור טיפול זה נועד לטפל בכאבים כמו גם שטיפול זה סיע בחיזוק המערכת החיסונית בגוף. כיום משמש טיפול המיזותרפיה לויסות, איזון ושיקום עור הפנים, הצוואר, כפות הידיים ואף המחשוף. המיזותרפיה מסייעת להאטה בהזדקנות העור ודלדולו על ידי הזרקה מקומית וספיגה איטית.

שיטת המיזותרפיה עושה שימוש בחומרים אקטיבים השאובים הן מן הרפואה ההומאופטית והן מן רפואה המערבית הקונבנצאונלית. תוצאות הטיפול הצפויות הן מעין מתיחה ובעגה המיקצועית ? "מיזוליפטינג".

מיזותרפיה ? חשוב לדעת

מומחים ממשילים את תוצאות הטיפול המיזותרפי לתוצאה המתקבלת משימוש קבוע ומתמשך בקרמי פנים. ופעמים רבות מהווים טיפולי מיזותרפיה הכנה לטיפולים כגון: מתיחת פנים, הזרקת בוטוקס וכו'.

בניגוד למתיחת פנים ובניגוד לבוטוקס טיפולי מיזותרפיה מיועדים דווקא לצעירים ולצעירות יותר ? המומחים ממליצים כבר לבני ובנות גיל 30 לשים פעמייהם לכיוון קליניקת האסתטיקה הקרובה לאזור מגוריהם על מנת לעבור טיפולי מיזותרפיה.

מאחר וטיפולי מיזותרפיה אינם הליך חודרני ופולשני בעיקרם בסיום הטיפול ניתן להמשיך בחיי השגרה הרגילים ואין צורך לנוח או להתאושש או לקבל אישורי מחלה, זהו הליך קל יחסית ופשוט.

הטיפול כמעט ואינו כרוך בתופאות לוואי לעט רגישות קלה. האיסור היחידי שקיים לאחר הטיפול זה הימנעות מחשיפה לשמש והשתזפות במשך יומיים לאחר הטיפול כמו גם שחל איסור לבקר בסאונה ב-48 שעות לאחר הטיפול המיזותרפי.

מומלץ לבצע את הטיפול הן באופן חד פעמי והן באופן שוטף ? לפי הטעם האישי, ניתן לעשות טיפולים שוטפים בתדירות של עד פעם בשבוע.

ההיסטוריה של המיזותרפיה

כבר בשנות ה-50 של המאה ועשרים החלו להשתמש בטיפול המזותרפי. הד"ר הצרפתי מייקל פיסטור היה הרופא הראשון שהשתמש בטכניקה זו של הזרקה תת עורית. משנים אלו למעשה עושים שימוש בטיפולי מיזותרפיה אולם עד לא מזמן רוח הטיפול בעיקר בצרפת בשנים האחרונות פרצו טיפולי המיזותרפיה גם לעולם האנגלו-סקסי והגיע גם אלינו לישראל והפך לטיפול פופולארי.

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.
בריאות טובה
טפטפים
נורלבו
אקילן ספורט
פמינה לקטל
וסיקר