בריאות טובה
»
»

תזונה נכונה

תזונה נכונה משחקת תפקיד חשוב בשמירה על חיוניות ובריאות גופינו. תזונה נכונה היא דרך חיים המאפשרת לנו להפחית ממשקל גופינו, לשמור על משקל מאוזן ובעיקר מסייעת לנו לחזק ולשמור על תקינותה של המערכת החיסונית.

בכתבה הבאה, נסקור את כללי המפתח לניהול אורח חיים בריא המושתת על כללי התזונה הנכונה.

כללים לניהול אורח חיים בריא המבוסס על תזונה נכונה

איכות המזון הירודה ושפע הפיתויים הקולינאריים המצויים בעולם המודרני, משפיעים על איכות חיינו, פוגעים בבריאותינו ומזיקים למשקלנו.

ניהול אורח חיים בריא המושתת על תזונה נכונה, מאוזנת וטבעית היא תשובת הנגד האולטימטיבית לחולות הרעות שהמטיר עלינו העולם המערבי.

בעולם שכזה, חשוב לנקוט באמצעים אסטרטגיים כגון דיאטה המתבססת על תזונה טבעית, המורכבת ממזון אורגני ופעילות גופנית.

בכדי לנהל אורח חיים שכזה, אנו ממליצים למלא אחר הכללים הבסיסיים הבאים לאיכות חיים טובה יותר ובריאה יותר:

במידה ותקיימו אורח חיים בריא ותקפידו למלא אחר הכללים הבסיסיים לניהול תזונה נכונה, תבטיחו לגופכם בריאות, חיוניות, אנרגטיות וחוסן מפני מחלות מודרניות נפוצות כגון: מחלות לב וכלי דם, מחלות ובעיות במערכת העיכול, כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוהה ועוד.

לסיכום, אם ברצונכם לקיים אורח חיים בריא, לחזק את המערכת החיסונית של גופכם ולשמור על משקל גוף מאוזן, כל שעליכם לעשות הוא לקחת אחריות על חייכם ולהרכיב תפריט יומי עשיר, מגוון ובריא המושתת על עקרונות של תזונה נכונה.

לקריאה נוספת:

ויטמין B12 ותזונה נכונה
תוספי תזונה
המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת, או ייעוץ מוסמך. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של הרופא המטפל. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.
בריאות טובה
טפטפים
נורלבו
אקילן ספורט
פמינה לקטל
וסיקר