אורח החיים הבריא הוא כבר מזמן לא טרנד, עוד ועוד אנשים בכל רחבי העולם מאמצים אותו והופכים את חייהם למופת של תזונה נכונה, שמירה על כושר גופני והקפדה על בריאות הגוף. כל כך הרבה סיסמאות נזרקות באוויר בנושא, כיצד אפשר לדעת מה באמת בריא עבורנו ומה הוא רק טרנד אופנתי חולף? הרצאות בנושא בריאות הן אחת הדרכים.

לשמחתנו, כל הרגל חדש שנכנס באופן גורף כל כך לחיינו מביא עמו מיד תרבות נלווית שיכולה רק לתרום לכולנו. אחד הדברים מהם כולנו יכולים ליהנות בתחום הבריאות הוא הרצאות העוסקות בהרגלי תזונה נכונים ובדרכים לשמור על הבריאות.

בסוג זה של הרצאות תזונה בריאות ושמירה על כושר גופני הם הנושאים העיקריים. ההרצאות מועברות לרוב על ידי מומחים בתחום, כאלו שרכשו את השכלתם בתחום, או על ידי אנשים שהפכו את חייהם מן הקצה אל הקצה והפכו למעין 'גורואים' של בריאות ותזונה.

אותם מרצים מעבירים בדרך כלל את המידע בצורה מהנה, חווייתית ונזכרת, כיוון שאין אלו הרצאות אקדמאיות המיועדות לסטודנטים, אלא הרצאות אינטימיות ואישיות יותר שלרוב מועברות במסגרת ימי גיבוש במקומות עבודה או חוגי בית כאלו ואחרים. לרוב יהיו ההרצאות מתובלות בסיפורים אישיים של המרצים וגם בלא מעט חוש הומור, כיאה לנושא מורכב ומוכר כל כך לכולנו.

מדוע כדאי להזמין הרצאה בנושא בריאות?

אורח חיים בריא הוא בעל חשיבות עליונה עבור כולנו, בין אם אנחנו מודעים לכך או לא. אם מדובר בחוג בית, הרצאה מסוג זה יכולה להוות ערב מעניין שישפר ואולי אף ישנה לגמרי את חייכם. גם אם מדובר ביום גיבוש לעובדים, מדובר בנושא שמעורר הזדהות ועניין אצל כולם.

הרצאות מסוימות כוללות גם הדגמות וטעימות או החלפת מתכונים, ובכך הופכות למשהו עוד יותר חווייתי ובלתי נשכח. ערב או יום המוקדש לנושא זה הוא דרך מצוינת לעשות משהו טוב למען עצמכם ולהבין עוד קצת מה יכול לעשות לכם טוב, בלי להשקיע בכך יותר מדי מאמץ.

להזמנת הרצאה בנושא בריאות ממרכז המרצים לישראל

נפש בריאה בגוף בריא

נושא התזונה, האכילה הנכונה והבריאות עוסקים אולי ביחס שלנו אל הגוף שלנו ובבריאות הפיזית, אך כולנו יודעים שהקשר בין הגוף והנפש הוא קשר בלתי נפרד. שמירה על גוף בריא ויחס נכון למה שנכנס אל גופנו ולאופן בו אנו שומרים עליו יהפכו את כולנו לבריאים הרבה יותר גם בהיבט הנפשי ויחוללו מהפך גם באופן בו אנחנו מסתכלים על עצמנו ועל החיים בכלל.

הרצאות בנושא בריאות ותזונה נכונה יכולות להשתלב יחד עם הרצאות בנושא רפואה משלימה או עם יום שלם שנערך במתחם טיפולים והופך ליום פינוק מושלם. עבור צוות עובדים, למשל, זוהי דרך נפלאה בה המעסיק יכול לומר תודה.

בארץ קיימים מרכזי הרצאות מהם ניתן להזמין הרצאה בכל נושא שתבחרו, לבחור את המרצה שמעניין אתכם ואת תוכן ההרצאה שהוא מעביר. מרצים מסוימים מעבירים סוגים שונים של הרצאות על מנת להתאים לקהלי יעד שונים או למסגרות שונות, ואתם יכולים לבחור בדיוק אילו הרצאות יתאימו לכם, לאנשים שמגיעים לשמוע ולמטרת המפגש שלכם. בניגוד לימי הלימודים באוניברסיטה, הרצאות בריאות הן יופי של מתנה שאתם יכולים לתת לעצמכם ולהפיק ממנה רבות מכאן ולכל שארית חייכם.