כיצד רכישת בר מים תשפר את הרגלי שתיית המים בביתכם?

ישראל היא מדינה חמה ושטופת שמש רוב ימות השנה, לכן עלינו להקפיד על שתיית מים בעונה החמה, וכמובן גם בעונה הגשומה והקרה. המים מהווים למעלה מ-60% מנפח גופנו, הם נמצאים בתאים, בשרירים, בדם, בלימפה ובנוזל השדרה, והמים חיוניים לתפקוד תקין של כלל מערכות הגוף. בין היתר, המים נחוצים לתהליך יעיל ותקין של חילוף החומרים בגוף, להובלת חומרי מזון לתאים, לפינוי פסולת מתאי הגוף, לוויסות טמפרטורת הגוף, לשמירה על לחות העור ועוד.

אם לא נספק לגוף את כמות המים הנחוצה עבורו אנו חשופים לבעיות וסכנות כמו התייבשות, כאבי ראש, סחרחורות, הקאות, קוצר נשימה, הזיות ובמקרים הקיצוניים ההתייבשות עלולה להוביל למוות. כדאי לדעת כי על פי המחקרים החדשים בעולם הרפואה, מומלץ לגברים לשתות 10 עד 12 כוסות מים ביום ולנשים מומלץ לשתות 9-8 כוסות מים ביום. ראוי לציין כי חלק מהמים אנחנו מקבלים מהמזון, בעיקר מפירות, ירקות ומוצרי חלב, כמות זו מגיעה בממוצע לליטר נוזלים ביום.

למרות שכולם מודעים לחשיבות שתיית המים, רבים מאיתנו צורכים בממוצע כ-5 עד 6 כוסות מים ביום בלבד, לכן מומלץ לשפר את דפוסי שתיית המים ולהקפיד על הכמות המומלצת כדי לשמור על בריאותנו.

איך אפשר להגביר את שתיית המים שלנו?

המומחים ממליצים להגביר את שתיית המים באמצעות פתרונות יעילים שכל אחד יכול ליישם בקלות בחייו. הפתרונות המומלצים הם:

  • רכישת מתקן מים לבית כאמצעי מוכח להגברת שתיית המים אצל הילדים וההורים.
  • לשים בקבוק מים בתיק לפני כל יציאה מהבית וללגום מים בכל הזדמנות.
  • להוריד אפליקציה המזכירה לנו לשתות מים או ליצור התרעה בטלפון הנייד כדי להזכיר לנו לעשות הפסקת מים אחת לחצי שעה או שעה.
  • לשתות כוס מים מיד כאשר קמים בבוקר וכוס נוספת לפני השינה.
  • להימנע ממשקאות ממותקים.

למעשה, הפתרון המושלם והיעיל ביותר להגברת שתיית המים בקרב כל הדיירים בבית הוא באמצעות הזמנת בר מים. כאשר יש מתקן זמין המבטיח אספקה שוטפת של מים קרים וחמים באיכות גבוהה וללא מזהמים, כולם בבית שותים יותר וניתן להימנע מקניית משקאות ממותקים ובקבוקי מים מינרלים.

סוגים שונים של ברי מים בישראל

בישראל יש סוגים שונים של ברי מים הניתנים לרכישה לשימוש בבית או במשרד. הסוגים הפופולריים ביותר הם:

  • בר מים דיגיטלי בגודל קומפקטי ובעיצוב מתוחכם ומלוטש, המכשיר מתאים לכל מטבח וניתן להציבו בקלות על השיש. המכשיר כולל פאנל דיגיטלי מתוחכם לבחירת מים קרים או חמים ולשליטה על פונקציות שונות של המתקן.
  • בר קלאסי למזיגת מים קרים או חמים בלחיצה קלה, עם כדי מים מינרליים, בעיצוב פשוט ומודרני.
  • בר מתקדם בעיצוב מודרני המסתיר את כד המים המינרליים, אין צורך להניף את כד המים כדי להתקינו.
  • בר קומפקטי בעיצוב מקורי המתאים לכל מטבח, מיועד לכדי מים קטנים וכולל מסך מגע נוח לתפעול המכשיר.

לסיכום, השימוש בבר מים מבטיח שיפור משמעותי בדפוסי שתיית המים בקרב מבוגרים וילדים כאחד, המתקן הביתי גורם לכולם לשתות יותר לאורך היום, וניתן להימנע מסחיבת בקבוקי מים מהסופר וליהנות ממתקן מעוצב ובטוח לשימוש.