ירידה במשקל היא תהליך הדורש נחישות וסובלנות. לוקח זמן ומאמץ כדי להגיע למשקל הרצוי, אבל בסופו של דבר המאמצים האלו יכולים להניב פירות. הטיפים בכתבה הבאה נועדו להקל על תהליך הירידה במשקל, אבל זכרו לקבל סיוע מקצועי או רפואי.

אם אתם שואלים את עצמכם איך לרזות מהר ובגדול, חשוב לזכור שירידה במשקל אינה קלה וכולנו יודעים זאת. עם זאת, ישנם דברים שונים שאנו יכולים לעשות כדי לעזור לעצמנו בתהליך הירידה במשקל. זה כולל פעילות גופנית ובחירות מזון בריא, כמו גם מציאת המוטיבציה הנכונה לירידה במשקל. בואו נתחיל עם מספר טיפים כלליים לירידה במשקל, ולאחר מכן נתמקד ב-3 עיקריים. הנה הם:

טיפים כלליים לירידה בשקל

 1. שתו הרבה מים.
 2. הימנעו מאלכוהול ומשקאות המכילים קפאין.
 3. שמרו "יומן מזון" כדי לפקח על התזונה שלכם.
 4. בדקו את צריכת הקלוריות שלכם דרך אתרים באינטרנט שמתמחים בספירה קלורית.
 5. התעמלו באופן קבוע ולפי תוכנית אישית.
 6. חדלו לתהות איך לרזות מהר ותבנו תוכנית תזונתית מאוזנת ומסודרת.
 7. קבלו סיוע של דיאטנית לירידה במשקל.
 8. אם אתם סובלים מהשמנת יתר משמעותית, יהיה אפשרי לשקול שימוש בתרופות הרזיה תחת פיקוח רפואי או מקצועי.
 9. הימנעו מלהרעיב את עצמכם – זה יוצר כמיהה למזון ויכול להוביל לבולמוס של אכילה.
 10. אל תישקלו במשקל בכל יום, זה עלול להיות מייאש. תקבעו עם עצמכם שאתם עולים על המשקל פעם בשבועיים, פעם ב-3 שבועות או יותר.

3 טיפים חשובים לירידה במשקל

 • פעילות גופנית סדירה: זה כנראה הטיפ הכי חשוב שאפשר לתת. אם אתם תוהים איך לרזות מהר ובגדול, פעילות גופנית עוזרת להגביר את חילוף החומרים ומקלה על הירידה במשקל באופן משמעותי.
 • אכלו מגוון רחב של מזונות: בעוד שאתם צריכים להקפיד על צריכת הקלוריות שלכם, סוגים שונים של מזון יספקו חומרים מזינים ואנרגיה שונים כדי לשמור על תחושת שובע וסיפוק. באופן הזה, מערכת העיכול ותהליכי חילוף החומרים שלכם יוכלו לתפקד מבלי שיחסרו להם אבות מזון חשובים.
 • תקבעו יעדים וחפשו מוטיבציה: אם אתם שואלים את עצמכם איך לרזות מהר בימינו, אז מוטיבציה היא מילת המפתח. תרשמו על דף, מה אתם רוצים להשיג מהתהליך של ירידה במשקל? רוצים להיראות טוב יותר? להרגיש טוב יותר עם עצמכם? להיות מסוגלים לגשת לבחורה ולהתחיל לדבר איתה? כך או כך, תרשמו את זה על דף ותהפכו את זה לממשי.

טיפ אחרון – נסו לגייס פרטנר לאימונים 

עם תהליך הרזיה הכולל דיאטה ופעילות גופנית, אין זה מפתיע שאנשים חווים הרבה כישלונות. זו הסיבה שצריך להקפיד על צוות תמיכה לצידכם בכל עת. אם יש לכם אפשרות להירשם לשיעורי כושר אונליין, זה יהיה מעולה. אם לא, נסו לגייס חבר או חברה טובים להליכות בערב, ספורט בפארק הציבורי וכו'.