איך לבחור פלסטיקאי לניתוח אף?

 

ניתוח אף ניתוח אף, הוא אחד הניתוחים הקוסמטיים הנפוצים ביותר המבוצעים בישראל וברחבי העולם כולו. אם אתם שוקלים לעבור ניתוח אף, חשוב לבחור מנתח פלסטי מוסמך בעל ניסיון בביצוע ההליך. במאמר הזה בבלוג נספק כמה טיפים כיצד לבחור מנתח לניתוח אף.

הקדמה

יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון בבחירת מנתח ניתוח אף. חשוב למצוא מנתח פלסטי מוסמך שחבר באיגוד הפלסטיקה הישראלי. 

כדאי גם לחפש מנתח שיודע להשרות רוגע ותחושה טובה על מיטת הטיפולים במהלך הניתוח, אשר יגרום לכם להרגיש בנוח. בנוסף, שיקול חשוב מאוד הוא למצוא מנתח המשתמש בטכניקות החדשות ביותר ובטכנולוגיות העדכניות ביותר. 

 

הדרכים השונות למציאת מנתח אף

כאשר בוחנים אפשרות לעבור ניתוח אף, חשוב לבצע את המחקר ולבחור מנתח פלסטי מוסמך, מנוסה, שניתח כמות גדולה של מטופלים והשיג תוצאות שדומות לתוצאה אותה אתם מעוניינים להשיג. 

 

ישנן דרכים רבות למצוא מנתח כזה. אתם יכול להתחיל ע"י מחקר בקרב החברים או המשפחה שלכם, ולשאול אם הם מכירים מישהו שעבר את ההליך. 

דרך נוספת היא לחפש באתרי האינטרנט השונים העוסקים בפלסטיקה וניתוחי אף סקירות אודות ההליך ומידע על מנתחים מקצועיים. 

 

לאחר שמצאתo כמה מנתחים אופציונליים, עליכם לקבוע ייעוץ עם כל אחד מהם. במהלך הייעוץ, הקפידו לשאול על הניסיון, ההכשרה והאישורים של המנתח. כדאי גם לשאול על הגישה שלהם להליך ואיזה סוג של תוצאות ניתן לצפות. 

 

לאחר שנפגשת עם כל המנתחים, הגיע הזמן לקבל החלטה. הקפידו לבחור מנתח שאתם מרגישים איתו בנוח ושאתם מאמינים שייתן לכם את התוצאות שאתם מחפשים. 

 

הגורמים העיקריים שעליכם לשים עליהם דגש בעת הבחירה:

 

הסמכות - בדקו מאיזה אוניברסיטה המנתח קיבל את התואר שלו ובאיזה בתי חולים הוא ביצע את ההתמחויות השונות בפלסטיקה.

 

ניסיון ותוצאות - האם המנתח חדש או וותיק בתחום? שאלו את המנתח מתי התחיל לעבוד, כמה מטופלים ניתוח כבר ובקשו לראות תמונות של התוצאות. תוכלו גם לבקש לדבר עם מטופלים שעברו ניתוח אצלו.

 

התוצאה הרצויה - לפני בחירת המנתח, חשוב בכלל להציב מטרות אותם אתם רוצים להשיג בניתוח. לאחר מכן תוכלו לבדוק אם המנתח בו אתם מתעניינים כבר השיג תוצאות כאלו בעבר.

 

מנתח פרטי או רשת מרפאות - לרוב, רשת מרפאות פלסטיקה יכול לספק מעטפת רחבה יותר של תמיכה ויכולה להציג כמות גדולה של ניתוחים מוצלחים.

 

מחיר - אמנם כאשר מדובר באיבר המרכזי של הפנים שלכם, לא היינו ממליצים לייחס חשיבות גדולה מדי למחיר ולחפש את הזול ביותר. כמובן שיש מקרים בהם המחיר באמת יהיה גבוה מדי ולא כולם יוכלו לעמוד בו.

 

לסיכום 

בחירת המנתח היא החלטה חשובה שאין להקל בה ראש. הקפידו לעשות מחקר ולבחור מנתח מנוסה ומוסמך. קבעו ייעוץ עם מספר מנתחים והקפידו לשאול על הניסיון, ההכשרה והאישורים שלהם. הקפידו לבחור מנתח שאתם מרגישים איתו בנוח ושאתם מאמינים שייתן לכם את התוצאות הטובות ביותר.