הריון ולידהההריון והלידה הן ללא ספק החוויות המפעימות ביותר שיכולה לעבור אישה בחייה. יחד עם ההתרגשות והאושר שמגיעים עם ההחלטה להביא חיים לעולם, מגיעה גם תקופה לא קלה. הגוף שלך משתנה, מצבי רוח פוקדים אותך, ישנם פחדים רבים ובכלל נדמה שהיצור הקטן שגדל לך בבטן תפס פיקוד והוא זה שמשיט את הספינה עכשיו במקומך.

טבעי להיות מבולבלת, טבעי לפחד – לא כל יום את מגדלת אדם קטן בתוך הגוף. את ודאי רוצה להימנע מטעויות, להבין את כל התופעות החדשות שאת חווה, ולפעמים אפילו פשוט לקבל קצת תמיכה ממי שיש לו את כל הידע המקצועי והניסיון בנושא.

כל המידע שאת צריכה – ממש כאן

אנחנו יודעים שלא תמיד את יכולה לחכות לבוקר ולשאול את הרופא. לפעמים את אולי מרגישה שזו שאלה לא חשובה או שטותית – בשבילנו, כל שאלה שלך היא חשובה, ולכן אנחנו כאן.

באתר healthy תוכלי למצוא מידע על כל נושאי ההריון שמטרידים אותך, בכל שעה.

על השינויים הפיזיולוגיים, על השינויים ההורמונאליים, על למה מצב הרוח שלך לא מפסיק להתנדנד? תוכלי לקבל כאן מידע על הרגלים חדשים שכדאי לך לסגל על מנת לשמור על בריאותך ועל בריאות העובר, על מהלך ההריון וכל מה שאת הולכת לעבור במהלכו.

מעקב הריון – מ-א' ועד ת'

גם מי שזה עבורה הריון שני, שלישי או יותר, מגלה שלכל הריון חוקים משלו. על אחת כמה וכמה אם זהו ההריון הראשון שלך. על מנת להסיר דאגות מעל ראשך ולדאוג למהלך תקין של ההריון ולידיעה ברורה שהכל מתקדם כמו שצריך, באתר healthy תוכלי לקבל את כל הפרטים על הצעדים החשובים לקראת ובמהלך ההריון.

עוד בשלבי תכנון ההריון חשוב להכין את הגוף ואף ליידע את רופא הנשים על כוונתך להרות. צריכת ויטמינים ומינרלים שיחזקו את גופך מומלצת עבור נשים רבות עוד לפני ההריון. בהמשך מגיעות בדיקות מסוגים שונים שנועדו לוודא את בריאות העובר ואת קצב התקדמות ההריון בשלביו השונים.

בדיקות כמו שקיפות עורפית, חלבון עוברי, מי שפיר או סיסי שליה הן בדיקות חשובות לוידוא התפתחות הריון תקינה. יחד עם זאת, רבות מהבדיקות מביאות עימן רמה מסוימת של סיכון. ידיעה ברורה של כל הנתונים תכניס קצת סדר לנושא המורכב הזה ותאפשר לך ולבן זוגך להגיע להחלטות הנכונות עבורכם.

קל מאוד להילחץ או לחשוש מכל דבר קטן במהלך ההריון. זה טבעי וזה קורה כמעט לכל אישה. גם על תופעות הלוואי השונות של ההריון ותסמינים מיוחדים שיש לשים לב אליהם תוכלי לקבל את כל המידע המקצועי והבהיר ביותר.

באתר healthy תוכלי לקבל מענה לכל שאלה ולכל פיסת מידע שלא היתה מספיק ברורה, או דורשת פירוט נוסף. כל המידע נמצא ממש כאן, מלווה אותך יד ביד עד לרגע המיוחל בו תחזיקי בידייך תינוק בריא ומאושר.

עוד מידע בנושא הריון ולידה