להרגיש טוב - 5 טיפים להרגשה עצמית טובה יותר

העולם מלא באנשים שיש להם הערכה עצמית נמוכה ומרגישים שלא מגיע להם שום דבר טוב בחיים. עם זאת, זה לא חייב להיות כך. אלה רק חלק מהדרכים שבהן את יכולה להרגיש טוב יותר עם עצמך:

צאי אל השמש

בלי זמן עם חברים ובני משפחה

קראי ספר שלוקח אותך למסע רגשי

עשי מדיטציה במשך 5 דקות ביום

תעשי משהו בשביל מישהו אחר

יש דברים רבים שתורמים לאושר שלנו

אושר הוא מצב נפשי וניתן להשיגו בדרכים רבות ושונות. אמנם ישנם גורמים רבים שתורמים לאושר שלנו, אבל אחד החשובים שבהם הוא היחסים שלנו עם אחרים. ישנן דרכים רבות ושונות להשיג אושר, אבל הדבר החשוב ביותר הוא למצוא את מה שמתאים לך. לכל אחד יש הגדרה משלו לאושר, וחשוב לדעת מה זה אומר עבורכם. אושר הוא מצב נפשי שכולנו צריכים לשאוף אליו. במקרים רבים פשוט צריך להעריך את מה שיש ולהיות אסיר תודה על כך. אושר יכול להיות קשה להשגה, אבל יש דרכים להפוך את הדבר לממשי, כך שלא כדאי לוותר.

האושר שלנו מגיע מבפנים!

אושר הוא מצב נפשי שהוא לא רק סובייקטיבי אלא גם הלך רוח. ניתן להשיג זאת על ידי שינוי נקודת המבט ובחירות החיים שלך. אי אפשר לקנות אושר בכסף או בפריטים חומרניים. אבל ישנן דרכים שונות להשיג אושר בחיינו.

1) האושר מגיע מבפנים: אם את רוצה לדעת איך להיות מאושרת, אז את צריכה להתחיל בהסתכלות על עצמך ועל מה משמח אותך קודם. זו אולי נראית כמו משימה קלה, אבל לא תמיד קל למצוא את התשובה בעצמך.

2) שמרי על הגוף שלך: אושר מגיע מבפנים, אבל הוא מגיע גם עם בריאות גופנית ורווחה. חשוב לדאוג לגוף שלך כי כאשר הגוף שלך בריא, אז זה מאפשר לך לקבל את האנרגיה הדרושה לאושר בחייך, כמו גם כוח פיזי ובהירות נפשית. הליך של עיצוב ופיסול אף גם הוא יוכל לגרום לך להרגיש טוב יותר עם עצמך למשל.

3) בלי זמן רב יותר עם אנשים אהובים: בילוי עם אנשים אהובים באופן אישי או באינטרנט יכול באמת לעזור להגביר את רמות האושר שלנו.

אושר הוא לא יעד, זה מצב נפשי. אנחנו יכולים להיות מאושרים בכל מצב, אבל לפעמים אנחנו צריכים ללמוד איך להתמודד עם האתגרים שהחיים מזמנים לנו. כולנו רוצים להיות מאושרים. אבל מה זה אומר באמת? אושר אומר דברים שונים עבור אנשים שונים וישנן דרכים רבות להשיג אושר בחיינו.

יש אנשים המאמינים שאושר נובע מהיותם מוקפים בחברים ובמשפחה – ולכן הם יוצאים מגדרם כדי לתכנן מפגשים חברתיים ולפנות זמן ליקיריהם. אחרים מאמינים שאושר אמיתי נובע מהתשוקות שלנו - אז הם מוצאים את העבודה או התחביב המושלם ומעבירים את ימיהם במה שהם אוהבים. יש אנשים שמחפשים שביעות רצון על ידי התמקדות ברגע הנוכחי – אז הם עושים מדיטציה, מבצעים פעילות גופנית או עושים משהו אחר שעוזר להם להירגע ולהטעין את המצברים. תהיה ההגדרה שלך לאושר אשר תהיה, דבר אחד בטוח, אם באמת תרצי, תוכלי להשיג אותו!